Hotell Havanna

Hotell Havanna lunch


Hotell Havanna

Hotell Havanna är en restaurang mitt i centrala Varberg. Restaurang serverar lunch på Mån-Fre 11:30-14:00.

På Hotell Havanna serveras lunchbuffé. I lunchen ingår salladsbuffé. De har också vegetariska lunchalternativ. Lunchbuffé kostar 165Kr. Restaurang Hotell Havanna är kontantfri. Hotell Havanna erbjuder lunch för avhämtning.

I MyLunch.se-undersökningen 100% av våra användare sa att de gärna rekommenderar Hotell Havanna till andra.

Här hittar du lunchmenyer och mer information om restaurangen.

Kan du rekommendera lunch på Hotell Havanna till andra? Vi vill veta vad du tycker om Hotell Havanna!

Det här är inte restaurangens officiella webbplats. Läs mer.

Menyer, priser och öppettider kan ändras. Kontakta restaurangen direkt för aktuell information.


Recensioner

Vad tycker du? Lämna en kommentar! Rösta fram Varbergs bästa lunch!

Gillar du lunchen på Hotell Havanna?

Tack för din hjälp! Vi använder den för att utveckla vår tjänst.

Något gick fel. Försök igen senare och kontakta oss via e-postadress info@mylunch.se

Tack för din hjälp! Vi använder den för att utveckla vår tjänst.




Info


Menyer, priser och öppettider kan ändras. Kontakta restaurangen direkt för aktuell information.


Lunchtider

  • Mån 11:30-14:00
  • Tis 11:30-14:00
  • Ons 11:30-14:00
  • Tor 11:30-14:00
  • Fre 11:30-14:00

Kontakta restaurang

e-postadress

Adress

Krabbes väg 4

432 52 Varberg

607m från centrum

Karta

För företag

Inte medlem än? Bli medlem nu!

100% rekommenderar Hotell Havanna

I MyLunch.se-undersökningen 100% av våra användare sa att de gärna rekommenderar Hotell Havanna till andra.

Stats

Annat i närheten

Gästis Kafe & Matsalar

Borgmästaregatan 1

432 41 Varberg

745m

Gästis Kafe & Matsalar adress

11:30-14:00

160Kr


Bästa lunchrestauranger i Varberg

  • Alla luncher i Varberg samlade på ett ställe!
  • Lunchbuffé, à la carte eller dagens lunch? Köttbullar med potatismos, Wallenbergare eller sushi? Vegetarisk mat?
  • Här hittar du allt från prisvärda bufféer till lyxiga restauranger med Michelinstjärnor i Varberg.
Visa
Lunch meny

Vanliga frågor

Vad har Hotell Havanna för dagens lunch idag?

Se lunchmeny på vår sidan. Om du har frågor eller behöver mer information om dagens lunch, kontakta gärna restaurangen via telefon eller e-post.

Vad kostar lunch på Hotell Havanna?

Dagens lunch på Hotell Havanna kostar 165Kr.

Vilka är restaurangens öppettider?

Hotell Havanna serverar dagens lunch Mån-Fre 11:30-14:00. Om du har frågor, kontakta gärna restaurangen via telefon eller e-post.

Var ligger Hotell Havanna?

Adress: Krabbes väg 4, Varberg.

Vilka betalmedel accepterar restaurangen Hotell Havanna?

Restaurang Hotell Havanna är kontantfri. Du kan betala med kort på Hotell Havanna restaurang.

Erbjuder Hotell Havanna lunch på buffé?

Ja, Restaurang Hotell Havanna serverar en härlig lunch på buffé!

Har Hotell Havanna några luncherbjudanden?

Kontakta restaurangen för mer information.

Har Hotell Havanna vegetariskt lunchalternativ?

Hotell Havanna erbjuder vegetariskt lunchalternativ varje dag.

Kan jag beställa via MyLunch.se?

Nej, det går inte att beställa via MyLunch.se.

Kan jag boka bord via MyLunch.se?

Nej, det går inte att boka bord via hemsidan. Om du vill boka bord, ta gärna direkt kontakt med restaurangen.

Vad är Hotell Havanna officiella hemsida?

Sök på Hotell Havanna på Google. Det kan också kallas: Hotell Havanna lunch, Hotell Havanna Varberg, Hotell Havanna Krabbes väg, Hotell Havanna meny, Hotell Havanna lunch, Hotell Havanna dagens lunch, Restaurang Hotell Havanna.